Justyna Podobińska

Na co dzień jestem żoną oraz mamą dwóch bardzo energicznych chłopców: czterolatka i szesnastolatka. Jestem miłośniczką wszelkiej aktywności fizycznej, a zwłaszcza treningów funkcjonalnych.

Od dziecka jestem zakochana w aktywności fizycznej. Wszystko zaczęło się od sporej nadwagi w wieku 8 lat. Wtedy też wykonałam pierwsze w moim życiu ćwiczenia w domu z kaset VHS Callanetics! Później przyszedł czas na taniec, karate, koszykówkę, badminton… I tak wieloletnia pasja do sportu przerodziła się w profesjonalną działalność.

Jako pierwsza kobieta w Polsce zdałam licencję na instruktora Animal Flow level 1, a obecnie jestem w trakcie certyfikacji na level 2. Jestem instruktorem TRX® oraz Kettlebell level 1. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konwencjach branżowych. Jestem szkoleniowcem i prezenterką w międzynarodowej szkole fitnessu IFFA Poland, współpracuję z portalem Polki.pl, dla którego nagrywam treningi. 

W naszym studio prowadzę codziennie zajęcia grupowe oraz indywidualne

W pracy z klientami jestem bardzo wymagająca. Ale to wszystko dla dobra moich podopiecznych. Zależy mi najbardziej na tym, by poprawiali swoje samopoczucie i na nowo zdobywali sprawność ruchową, którą kiedyś utracili.