Marta Adamiuk

Specjalistka psychodietetyki i instruktorka fitness. 

Absolwentka studiów z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS, a aktualnie studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również kurs trenerski w Reebok University Poland. Pogłębia wiedzę z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz psychologii. Jest w trakcie kursu spersonalizowanego leczenia psychologicznego zaburzeń odżywiania, organizowanego przez Centre for Research on Eating Disorders przy Uniwersytecie w Oksfordzie.

O zdrowiu myśli holistycznie jako o sumie równowagi organizmu, sprawności ciała i dobrostanu umysłu. Najbardziej pasjonują ją psychologiczne aspekty żywienia i odchudzania. 

Z własnego doświadczenia wie, jak bardzo sprawność ciała łączy się z dobrostanem psychicznym, dlatego wyznaje holistyczne podejście w tym temacie. Przeprowadzając przez proces zmiany zawsze podkreśla, że nie ma drogi na skróty. Uczy, że spadek masy ciała jest efektem ubocznym zdrowego stylu życia, a nie celem samym w sobie. Tylko takie podejście gwarantuje utrzymywanie pożądanych efektów w aspekcie długoterminowym.

Współpracuje z Fundacją Światło dla Życia, której misją jest niesienie pomocy pacjentom chorującym na zaburzenia odżywiania.

Oferta konsultacji stacjonarnych w Funkcjonuj:

Konsultacja psychodietetyczna – 150 zł

Pakiet 4 konsultacji – 500 zł

Więcej informacji o usługach psychodietetycznych na stronie internetowej:

www.odlukrowane.pl

Kontakt:

791536864

kontakt@odlukrowane.pl