Justyna

Na co dzień jestem przede wszystkim żoną, mamą dwóch synów i właścicielką szalonej amstaffki Aury. Mam mnóstwo energii i pozytywnego podejścia do życia. Zawsze wyznaczam sobie cele, które chcę osiągnąć i uparcie do nich dążę.

Jestem absolwentką Reebok University Poland, induktorem TRX, jako pierwsza kobieta w Polsce zdobyłam licencję Animal Flow, szkoliłam się na funkcjonalnego trenera w BodyWork, jestem instruktorem Kettlebell level 1 – Polski Klub Kettlebell oraz licencjonowaną instruktorką jogi twarzy metodą Yogattractive. Nieustannie się uczę dzięki czemu moja wiedza z roku na rok jest coraz bardziej wszechstronna.

Jestem miłośniczką wszelkiej aktywności fizycznej, a zwłaszcza treningów funkcjonalnych. Przygodę z regularnym treningiem i samodoskonaleniem się zaczęłam  w wieku 8 lat, ćwicząc w domu Callanetics. Odkąd pamiętam, cały czas próbuję coraz to nowszych form treningowych – od jogi poprzez taniec do karate i crossfitu, dzięki czemu moje treningi są wszechstronne i zróżnicowane.

Moim celem jest przede wszystkim poprawa samopoczucia podopiecznych i zarażanie miłością do sportu!

Występowałam gościnnie w Pytaniu na Śniadanie:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/33806267/animal-flow-ten-trening-zdziala-cuda

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/40372747/animal-flow-cwiczenia-nasladujace-ruchy-dzikich-zwierzat

Miałam swój artykuł w magazynie SHAPE

Występowałam na dużych eventach branżowych jako prezenter m.in EU4YA, Warszawski Maraton Fitness, Odważ się być zdrowym, treningi nad Wisłą z Reebok

Nagrywałam treningi dla kobiecego portalu Polki.pl