To musiało w końcu nastąpić!

Kiedy postanowiłyśmy z siostrą połączyć siły i stworzyłyśmy Funkcjonuj.pl, gdzieś z tyłu głowy snuł nam się plan o otwarciu własnego studio. Marzyłyśmy, by za parę lat mieć swoją przestrzeń do pomagania innym.

Jednak życie jest przewrotne i nie trzeba było tak długo czekać 🙂 Tego samego dnia gdy padło hasło „zaczynamy szukać lokalu” znalazłam aż dwie lokalizacje! – Jak to, już?! – powiedziała zszokowana Dominika. Zadzwoniłyśmy, umówiłyśmy się na spotkania, a po wizycie w lokalach od razu wiedziałyśmy, która przestrzeń stanie się naszym drugim domem. To miejsce ma coś w sobie, serio. Dlatego klamka zapadła i za parę tygodni będziemy szerzyły w nim to, w co tak bardzo wierzymy!

Jakie jest studio naszych marzeń? Z pewnością oparte na dwóch solidnych fundamentach – strefa treningu funkcjonalnego i gabinet dietoterapii. Miejsce z duszą, w którym odnajdą się ludzie szukający czegoś innego niż klasyczny fitness, siłownia czy szablonowe diety. W kameralnej przestrzeni Funkcjonuj najważniejszy będzie każdy z Was indywidulanie. Przecież jesteśmy różni, potrzebujemy indywidualnego podejścia zarówno przy treningu, diecie jak i podczas zwykłej rozmowy. Chcemy pokazać, w jaki sposób ćwiczenia i odpowiednie żywienie poprawiają jakość naszego życia. Nie są to żadne wyrzeczenia, tylko inwestycja w zdrowie na lata.

Już nie mogę się doczekać, kiedy Was zaproszę na wspólny trening 🙂 Szczegóły wkrótce!

 

Podziel się: