Majowy kalendarzyk – funkcjonuj zgodnie z sobą

Z trenowanie i jedzeniem zdrowych posiłków bywa różnie. Zastanów się, ile razy zdarzyło Ci się podjąć ambitny cel „teraz będę się codziennie rozciągać” albo „nie tknę słodyczy przez najbliższy tydzień”, jednak życie pokrzyżowało plany. Jesteśmy tylko ludźmi i każdego dnia nasze uczucia, napięcia, myśli są inne.

Funkcjonalne podejście do jedzenia i ćwiczeń, to dopasowanie takiego „zestawu”, który przyda się na dany dzień. Tak samo, jak ubierasz się w elegancką marynarkę czy spódnicę, a porankiem paradujesz w piżamie – ubranie musi być skrojone do Twoich potrzeb.

Mam propozycję  –  zamiast stawiać sobie poprzeczki, które nie pasują do codziennej rzeczywistości, zauważ, co udało Ci się zrobić danego dnia dla lepszej kondycji. Może być to odpowiednia ilość wypitej wody, dłuższy spacer, przepyszny i pełnowartościowy obiad zjedzony bez pośpiechu czy trening wzmacniający.

W maju mamy 31 szans na zrobienie czegoś dobrego dla ciała i ducha. Pobierz kalendarzyk, zamieść go w widocznym miejscu i codziennie zapisuj swoje małe sukcesy.

Możesz go wydrukować, zapisać na pulpicie i wypełniać w PDF, jak również ściągnąć na telefon i edytować w aplikacji 😉 Nie zapomnij pochwalić się nam osiągnięciami!

Do wyboru wersja biała i niebieska.

Powodzenia!

Niebieski kalendarzyk maj – do pobrania PDF

Biały kalendarzyk maj – do pobrania PDF

Podziel się: